نگاهی به جنسیس ۲۰۱۹

جنسیس جی ۹۰ از جمله خودرو های لوکس و قدرتمند ساخته شده توسط کره ای ها است که در ایران نیز هواداران بیشماری پیدا کرده است

  • خودرو جنسیس
  • خودرو جنسیس
  • خودرو جنسیس

جنسیس جی ۹۰ از جمله خودرو های لوکس و قدرتمند ساخته شده توسط کره ای ها است که در ایران نیز هواداران بیشماری پیدا کرده است، در این بخش از مقالات کارشناسی خودرو نگاهی داریم به جدید ترین مدل جنسیس و مزایا و معایبی که این خودرو داراست.باید گفت خودرو جنسیس در آمریکا آنقدر ها طرفدار ندارد و به همین دلیل فروش این خودرو نسبت به الباقی خودرو های به روز دنیا کمتر است. نکته دیگر راجع به این خودرو این است که مدیران بخش طراحی جنسیس از نابغه های دنیای طراحی خودرو استفاده کرده اند که اغلب آنان در شرکت های بزرگی همچون: لامبورگینی، بنز  و بوگاتی هستند.

  • خودرو جنسیس
  • خودرو جنسیس

قیمت خودرو جنسیس به چه صورت است؟

در کشورهای اروپایی خودرو هایی که استفاده می شود رنج قیمتی متفاوتی دارند و بسته به نیاز مشتریان تغییر می کند. مثلا این خودرو  در بهترین حالت با حدود قیمت ۷۶ هزار دلار به فروش می رسد که نسبت به کارایی و قدرت زیادی که دارد بسیار مقرون به صرفه است.

  • خودرو جنسیس
  • خودرو جنسیس

نگاهی تخصصی به خودرو جنسیس ۲۰۱۹

اکثر کارشناسان خودرو با آنالیز های تخصصی که انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که این خودرو می تواند با خودرو های لوکسی همچون بنز و بوگاتی رقابت کند زیرا این خودرو دارای مزیت هایی همچون طراحی بسیار شیک و خیره کننده، چراغ های ال ای دی تمام اتوماتیک،موتور ۸ سیلندری که توانایی تولید سرعت ۳۶۵ اسب بخار را دارد، این قدرت تولیدی به صورت استاندارد توسط یک گیربکس خودکار ۸ سرعته به چرخ‌‌ها منتقل می‌شود و بیشتر به چرخ های عقب منتقل می شود اما اگر بخواهند که به چهار چرخ خودرو  این سرعت را منتقل کنند نیازمند هزینه بیشتری است.

 معایب این خودرو چیست؟

از معایب این خودرو می توان به ۱)سنگین بودن آن اشاره کرد و این به دلیل وجود موتور ۸ سیلندری است که در عقب خودرو به کار رفته است و چهار چرخ این خودرو که وزن زیادی دارند. البته این نکته را باید متذکر شد که این خودرو طول و عرض زیادی دارد که به نسبت ابعاد این وزن سنگین معقول به نظر می رسد.

۲) این محصول یک خودروی چندان قدرتمند نبوده و همچنین فاقد موتور قوی برای رقابت با قدرتمندترین خودروهای جهان است، قدرت این خودرو نسبت به رقیبان خود ضعف های زیادی دارد که مدیران شرکت جنسیس سعی در برطرف کردن آن دارند.

  • خودرو جنسیس

مزایای خودرو جنسیس

این خودرو از مزایای بسیاری برخوردار است که در بخش نگاه تخصصی به این خودرو زیبا و شیک به آن اشاره ای کردیم. خودرو جنسیس می تواند احساس خوبی به شما ببخشد اما به چه صورت؟ این خودرو با فرمان بسیار نرم و انعطاف پذیر می تواند احساس خوشایندی را به شما منتقل کند،ترمز های این خودرو بسیار قدرتمند هستند اما باید این نکته را متذکر شد که اساسا این خودرو برای سرعت های بالا و مسابقه مناسب نیست و برای سفر های بین شهری و داخلی بیشتر باید به کار رود.

  • خودرو جنسیس
  • خودرو جنسیس

منبع carbuzz