تویوتا کمری ۲۰۲۰

تویوتا کمری در مدل ۲۰۲۰ از شاسی مجهز به فنر های سفت تری استفاده کرده و از ارتفاع کمتری نسبت به سطح زمین برخوردار می باشد. از بارزترین ویژگی های دیگر این سدان باید به میله‌ های ضد لغزش بزرگ‌تر، رینگ‌های سفارشی با لاستیک‌های چسبان و دیسک‌های ترمز بزرگ‌تر اشاره کنیم. موتور این خودرو ۳.۵ لیتری V6 استفاده شده است.

سیستم کنترل کشش

محصول جدید شرکت تویوتا از سیستم اگزوز کت بک که برای افزایش صدا و قدرت موتور هنگام شتاب گیری طراحی شده است، بهره گرفته است. به‌ علاوه کمری سیستم تعلیق سفت‌تری هم دارد و ۱۵ میلی‌متر به سطح زمین نزدیک‌تر شده است. کنترل خودرو و دقت فرمان هم بالاتر رفته است. همچنین چرخ‌های جدید از جنس آلیاژ آلومینیوم ساخته شده که رنگ سیاه دارند. قاب جدید چرخ‌ها هم جلوه خاصی دارد.

ویژگی ظاهری کمری ۲۰۲۰:

یکی از تغییرات بارز این سدان ۲۰۲۰ تفاوت های ظاهری آن با مدل های قبلی کمری، که نسبت به مدل اخیر ظاهری ساده دارند. تویوتا در این سدان تهاجمی از اسپلیتر جدیدی در جلوی خودرو استفاده کرده، که لبه‌های کناری ضخیم‌تر دارد و همین‌طور به دیفیوزر و باله عقب هم مجهز شده است. نکته دیگری که مطمئناً از چشم عاشقان ماشین و خودرو پنهان نمانده، جلو پنجره صیقلی سیاه رنگ است و قاب توری که خودنمایی میکند. دیگری سر اگزوزهای براق فولادی است که به زیبایی آن افزوده است.

سیستم کنترل کشش

طراحی داخل کابین:

تویوتا نوعی حس تهاجمی را که در بدنه خودرو حفظ کرده در داخل کابین هم رعایت نموده و راننده را به هیجان وا میدارد.به شکل زیبایی از رنگ قرمز در ترکیب خودرو استفاده کرده. این رنگ در دوخت صندلی، کمربند، حتی در روکش فرمان از چرمی خاص استفاده شده است. روکش صندلی ها از ترکیب چرم و پارچه میباشد، حتی موکت کف خودرو طراحی چشم نواز و جدیدی دارد. پدالهای این سدان از جنس فولاد هستند، سبک ساده و شیک داشبورد به گونه ای طراحی شده که همه چیز برای راننده و سرنشین جلو به راحتی در دسترس میباشد. حتی رنگ مانیتور و چراغ پشت آمپر به رنگ قرمز طراحی شده است.

برخی آپشن های ایمنی در تویوتا ۲۰۲۰ :

۱.سیستم VSC که به پایداری خودرو کمک میکند.

۲.تویوتا کمری مجهز به ۱۰ کیسه هوا میباشد، که در تصادفات به خوبی از سرنشینان مراقبت مینمایند.

۳.با توجه به قدرت بالای موتور و کم کردن ارتفاع و اسپرت شدن خودرو، علاوه بر هندلینگ بهتر سیستم ترمزها نیز تقویت شده اند.

۴.افزایش ایمنی نمایش نقطه کور.

TCS خودرو

قیمت تویوتا کمری TRD ۲۰۲۰ توسط تویوتا تایید شد و در اقدامی شوکه کننده قیمت این سدان جدید خیلی زیاد نیست. حتی قیمت ۳۲ هزار دلاری تویوتا کمری ۲۰۲۰ به نظر مناسب است. این خودرو ژاپنی در تعداد محدود به فروش میرسد.