رونمایی مرسدسAMG GT سری قدرتمند از شرکت تیونینگ پوسایدون

خانواده جدید مرسدس در نمایشگاه لس آنجلس یکی از قدرتمندترین و گیراترین مدل (AMG GT) را معرفی کرد.

مرسدس AMG GT

قدرت مرسدس ای ام جی GT 2020 برابر با ۴۹۶ اسب بخار است. همین تغییرات چشمگیر باعث شده شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت AMG GT در ۲.۹ ثانیه ثبت شود و حداکثر سرعت هم به ۳۶۰ کیلومتر در ساعت برسد. دلیل اصلی این افزایش قدرت قرار دادن دو توربو شارژر سفارشی، پیستون‌های فورج کاری شده‌ی پرفورمنس و فیلترهای هوای اسپورت می‌باشد که این خودرو را قدرتمند ظاهر کرده.

مرسدس AMG GT

۴ نکته مهم که این مدل را نسبت به مدلهای دیگر متمایز کرده:

۱.سیستم تعلیق

۲.ساختار سبک وزن

۳.آیرودینامیک

۴.طراحی ظاهری

مرسدس AMG GT

ظاهر خودرو شبیه به]چهار درب کوپه میباشد و این موضوع به ویژه در چراغ‌ های جلوی LED مشاهده میشود. مدل‌های پایه‌ AMG GT هم‌ اکنون دارای دو خروجی گرد اگزوز هستند. همچنین رینگ‌های ۱۰ پره‌ی دوبل جدید با رنگ خاکستری تیتانیوم  طراحی شده که بسیار چشمگیر است. مهم‌ترین به‌ روزرسانی این خودرو شتاب گیری جانبی، کشش و واکنش‌های سریع میباشد که حس خوبی برای راننده به ارمغان می آورد.

دکمه های جدیدی در کنسول مرکزی نصب شده است.پشت آمپرها حالت خاصی دارند که بیشتر به حالت سوپر اسپرت شبیه میباشد.این پشت آمپر ۱۲.۳اینچی و صفحه نمایش۱.۲۵اینچ در کنسول مرکزی قرار گرفته است.

فرمان این خودرو به روز شده و به شکل D و از جنس چرم مشکی میباشد.روی فرمان هم دکمه‌های کنترل لمسی یکپارچه نصب شده‌اند، که عملکرد داشبورد دیجیتال و مولتی‌مدیا را کنترل می‌کنند. یک کنترلر گرد هم در فرمان به چشم می‌خورد که با استفاده از آن می‌توان حالت‌های رانندگی را تغییر داد.

منبع: mbusa