خودرو بی ام و x6 مدل ۲۰۲۰

آلمانی ها خودرو بی ام و X6  مدل ۲۰۲۰ خود را معرفی کردند،این مدل از بی ام و دارای موتور ۸ سیلندری است که به فناوری های بروزی مجهز شده است.

  • خودرو بی ام و

آلمانی ها خودرو بی ام و X6  مدل ۲۰۲۰ خود را معرفی کردند،این مدل از بی ام و دارای موتور ۸ سیلندری است که به فناوری های بروزی مجهز شده است. تجهیزات پیشرفته این خودرو در بخش موتور باعث شده سرعت این خودرو نسبت به نمونه قبلی بسیار بالاتر برود. این خودروی آلمانی بر اساس پلتفرم مورد استفاده در نسل جدید بی‌ام‌و X5 یعنی CLAR توسعه یافته است.

  • خودرو بی ام و

مزیت های خودرو بی ام و x6 مدل۲۰۲۰

باید گفت این خودرو دارای مزیت های بسیار زیادی از جمله قدرت بسیار بالای موتور آن است اما دیگر مزایای خودرو بی ام و X6 شامل: ۱)چراغ های جلو پنجره که سرگرمی جدیدی برای راننده این خودرو است. ۲)موتور ۸ سیلندری با حجم ۴.۰ لیتری، که قادر به تولید ۵۲۳ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور است که به ترتیب ۷۸ اسب بخار و ۱۰۰ نیوتن متر افزایش را نسبت به گذشته تجربه کرده است.۳) راننده برای رساندن سرعت بی ‌ام‌ و X6 M50i از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت تنها به ۴.۱ ثانیه زمان نیاز دارد. ۴) سیستم تعلیق جلو از نوع جناغی دوبل بوده و سیستم تعلیق عقب، ۵ لینکی است که عملکرد مناسبی دارد. ۵) بی‌ام‌و X6 مدل ۲۰۲۰ از سیستم کمک راننده فعال بهره می‌برد که شامل کروز کنترل فعال با سیستم استارت استاپ، سیستم شناسایی نقاط کور و کنترل فاصله پارک می‌شود.

  • خودرو بی ام و

نکات جالب توجه راجع به خودرو بی ام و  X6مدل۲۰۲۰

برای استفاده از خودرو بی ام و X6 در شرایط سخت باید از پکیج آفرود استفاده کرد. این پکیج دارای سیسستم تعلیق بادی، کنترل دیفرانسیل عقب و دارای ۴ حالت رانندگی در شرایط برفی،شن و ماسه ،صخره است. بی‌ ام‌ و برای این خودروی خود یک نمایشگر ۱۲.۳ اینچی برای کیلومترشمار و یک صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی برای سیستم سرگرمی و اطلاعات در نظر گرفته است. از دیگر تجهیزات این خودروی شاسی بلند اسپرت می‌توان به سیستم نگهداری خودرو در میان خطوط و هشدار تصادف از بغل اشاره کرد. قدرتمندترین نمونه این خودرو، X6 M50i با قیمت پایه ۸۵,۶۵۰ دلار به فروش می‌رسد.

منبعmotor1