خودرو آکورا ام دی اکس مدل ۲۰۲۰ معرفی شد

خودرو سازان ژاپنی نسل جدیدی از کراس اوور های خود را رونمایی کردند.آکورا ام دی اکس مدل ۲۰۲۰ که با قیمت پایه ۴۴ هزار دلار به فروش می رسد.

  • خودرو آکورا

خودرو سازان ژاپنی نسل جدیدی از کراس اوور های خود را رونمایی کردند.آکورا ام دی اکس مدل ۲۰۲۰ که با قیمت پایه ۴۴ هزار دلار به فروش می رسد.مشتریان علاقه مند به آکورا ام دی اکس در آمریکا می توانند از مدل ام دی اکس اسپرت هیبریدی با قیمت ۵۲ هزار دلار استفاده کنند.باید این نکته را متذکر شد که قیمت حمل خودرو تا مقصد حدود ۹۹۵ دلار می شود. این خودرو در تریم پایه نیز قابل سفارش با پکیج‌های ,Tech  Advance  بوده و خریداران می توانند از سیستم فوق پیشرفته چهار چرخ متحرک یا SH-AWD استفاده کنند.

ویژگی های خودرو آکورا ام دی اکس ۲۰۲۰

باید گفت این خودرو ژاپنی ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد که به اختصار در این مقاله از کارشناسی پایتخت برای شما می گوییم ۱)نسخه  A-Spec این خودرو همچنان قابل سفارش بوده با این تفاوت که در مقایسه با گذشته، بهبودهای زیادی را تجربه کرده است. ۲) صندلی‌های جلوی این مدل به صورت استاندارد در ۴ جهت به صورت برقی تنظیم می‌شوند.۳)طراحی بسیار ویژه این خودرو دوخت روی پنل درب است که ظاهری بسیار شیک به این خودرو بخشیده.۴)  موتور ۶ سیلندر i-VTEC با حجم ۳.۵ لیتر در نظر گرفته که قدرتی برابر با ۲۹۰ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۳۶۲ نیوتن متر. ۵) خودرو آکورا ام دی اکس در ۹ رنگ تولید و عرضه می شود.

  • خودرو آکورا

نکاتی راجع به خودرو آکورا ام دی اکس اسپرت هیبریدی

در صورتی که به قدرت بیشتری نیاز داشته باشید، آکورا برای شما نمونه قدرتمندتر MDX را در نظر گرفته است. این خودرو به یک موتور ۶ سیلندر ۳.۰ لیتری و موتورهای برقی مجهز شده است. این موتورها در مجموع قدرتی برابر با ۳۲۱ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۳۹۲ نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می‌دهند که برای انتقال آن‌ به چرخ‌ها، از یک جعبه دنده ۷ سرعته خودکار دو کلاچه استفاده شده است.

منبعcarscoops