آیا در خرید خودرو تردید دارید؟!

خرید و فروش خودرو همواره با تردید، اضطراب و ترس هم برای خریدار و هم فروشنده همراه است، ما در این مقاله می خواهیم خیال شما را برای همیشه راحت کنیم!

آیا تا بحال اتفاق افتاده خودرویی خریداری کرده باشید و بعدا متوجه شوید سر شما کلاه رفته؟ خودرو کامل رنگ بوده یا قسمتی از خودرو تعویض بوده و به شما گفته نشده؟ و ضرر زیادی را متحمل شده باشد. یا شاید زمانی که خواستید خودرو خود را بفروشید به شما گفته شده این خودرو کیلومترش کم شده یا شاسی ها ضربه داشته یا سقف تعویض بوده و شما شکه شده باشید و جلوی خریدار سکه یک پول شده باشید؟! خب چکار باید کرد؟ چگونه می توان جلوی این ضرر و زیان را گرفت!

شما برای حل این مشکلات و خرید خودرو با خیال راحت نیازمند کارشناس خودرو هستید.

بیشتر بدانید:

کارشناس خودرو چه کسی است؟

کارشناس خودرو فردی است مجرب نسبت به کارشناسی انواع خودرو از لحاظ رنگ، بدنه، فنی و آپشن ها که از طرف خریدار مامور به کارشناسی خودرو جهت تعیین سلامت و قیمت خودرو می شود.

کارشناس خودرو باید چه شرایطی داشته باشد؟

کارشناس خودرو باید دارای مدرک معتبر در زمینه کارشناسی خودرو باشد، باید توانایی تشخیص رنگ دار بودن یا تعویض بودن قطعات خودرو را داشته باشد و همچنین تفاوت آن ها را از هم تشخیص بدهد. علاوه بر استفاده از دستگاه تشخیص ضخامت رنگ که رنگ دار و غیر رنگ دار بودن خودرو را نشان میدهد، باید توانایی این را داشته باشد که دست دلالان و نقاشان ماهر را بر ملا کند! چرا که دستگاه دیجیتال تشخیص رنگ تنها قادر به تشخیص رنگ دار بودن خودرو نیست، زمانی که تعویض یا رنگ خودرو ماهرانه انجام شده باشد، نیازمند کارشناس ماهری هستیم که فاکتورهای دیگر را بررسی کند از جمله دانه های رنگ و … کارشناس خودرو باید توانایی استفاده از دستگاه دیاگ را داشته باشد، و تمامی خطاهای ECU خودرو را بشناسد و دلیل آن ها را بداند. همجنین کارکرد واقعی خودرو را هم با دستگاه دیاگ هم از روی تجربه تشخیص دهد.

کارشناسی خودرو در محل چیست؟

کارشناسی خودرو در محل به منظور آسایش و راحتی خریدار و به درخواست وی در محل در هنگام خرید خودرو انجام می شود.

کارشناس خودرو

آیا هر کسی دستگاه تشخیص ضخامت رنگ و دیاگ را دارد می تواند گفت کارشناس خودرو است؟

خیر؛ متاسفانه با افرادی مواجه هستیم که خود را کارشناس خودرو می نامند، اما تنها دستگاه تشخیص رنگ و دیاگ را خریداری کردند، کارشناس خودرو فردی است، که حتی بدون دستگاه ضخامنت رنگ بتواند تشخیص دهد قطعه ای از خودرو تعویض یا رنگ است، همچنین بدون استفاده از دیاگ مشکلات فنی و موتوری و آپشن های خودرو را تشخیص دهد، حتی بتواند کارکرد واقعی خودرو را تخمین زده و دستکاری شدن آن را نیز تشخیص دهد. این اتفاق زمانی می افتد که فرد تجربه فراوان داشته باشد، و توسط شرکت معتبر کارشناس پایتخت معرفی شده باشد. تیم کارشناس پایتخت با آموزش کامل کارشناسان خودرو و با گزینش از بین واجدین شرایط ابن اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که کارشناسی ۰ تا ۱۰۰ خودرو در محل بدون نقص انجام شود و مشتریان عزیز با خیال راحت خودرو خریداری کنند.

ارائه گزارش رسمی معتبر با مهر شرکت و امضا کارشناس تقدیم حضور مشتریان عزیز می گردد. پس با خیال راحت خودرو خریداری کنید.